top of page

קורות חיים - מרין לורטי

 מי אנחנו-טל טאובנפלד ומרין לורטי

קורות חיים - טל טאובנפלד

איפה אפשר לפגוש אותנו - 

-מלמדים מופיעים ויוצרים ציוד  קרקס בעבודת יד בישראל.עד כמה שהמציאות החדשה שאנחנו יוצרים מאפשרת.
-עובדים במרץ על מופע זוגי חדש ומרגש!מגיע בקרוב.

 

 

מרין לורטי היא אמנית קרקס מאונטריו שבקנדה עם יותר מ 7 שנות ניסיון בהדרכה והופעות רבות בתחום הקרקס עם מיומנויות אוויריות שונות (לירה,טרפז סטטי,דאבל טרפז,טריפל טרפז וספניש ווב ), טרפז מעופף, חישוק "סיר" ומיומנויות נוספות.

 

בצעירותה מורין למדה סוגים רבים ושונים של ריקוד – סטפס, ג'אז, בלט, מודרני וכוריאוגרפיה. היא סיימה בהצטיינות את תוכנית הלימוד בתיכון לאומנויות הבמה "קנטרברי" באוטווה,קנדה והמשיכה למכללת ג'ורג' בראון בטורונטו(קנדה) לסיים את התוכנית ללימודי ריקוד וכוריאוגרפיה ברמה הגבוהה ביותר במכללה.

 

אחרי סיום לימודי התעודה, מורין נהייתה למאמנת כושר אישית ומדריכת אירובי,פיטנס ויוגה מוערכת ומכובדת בתחומה כשהיא משתפת את התשוקה שלה לבריאות ואושר ברחבי העולם.אחרי 11 שנים בתחום הפיטנס, מורין מחזיקה בתעודות רבות בתחום ומוסמכת לעבוד עם פציעות כתפיים, ירידה במשקל, הפרעות אכילה ואתלטים מקצועיים.

 

כעת מורין מרכזת את הזמן שלה בהופעות והדרכה ברחבי העולם,מרחיבה את אופקיה בקרקס עם מיומנויות ואלמנטים חדשים ובנוסף מפיקה מופעי קרקס וריקוד.

 

 

טל טאובנפלד, מכרמיאל התחיל את קריירת הקרקס שלו לפני 10 שנים דרך אומנות הלחימה קפואירה שהתחיל לפני שנים רבות,מאחר וקפואירה דורשת חוש קצב,קואורדינציה,אימון רב,גמישות וחדות, טל בין התחיל להופיע עם הקרקס ובגלל התכונות המשותפות התאהב באומנויות הקרקס והטרפז המעופף.

כך התחיל טל להופיע ולהתאמן עם בית ספר לקרקס בצפון הארץ לזמן קצר.

עם תשוקה רבה לקרקס והתמדה באימונים טל התחיל לעבוד בחברת "קלאב מד" מסביב לעולם וכשנה וחצי לאחר מכן הפך למנהל צוות הקרקס במלונות קלאב מד.

בזמנו הפנוי טל גם מנגן על כלי הקשה ובונה כלים שונים בעבודת יד כמו אטאבאקי (דומה לקונגה), קחון וכלי שנקרא ברימבאו והוא חלק מרכזי בתחום הקפואירה.בציעורותו טל הופיע רבות עם להקות תופים ברזילאים-בטוקאדה,תופים אפריקאיים וקפואירה בחתונות ואירועים בכל המדינה.

 

 

"אני מאמין שעם נפש מכוונת, אימון וחשיבה חיובית מתוך כוונה אנחנו יכולים להגשים כל חלום ומטרה שנציב בחיינו"

 

 

 

מורין וטל הכירו כאשר עבדו בטורקס אנד קייקוס שבקאריביים והפכו מהר מאוד לשותפים למקצוע ושותפים לחיים דרך התשוקה המשותפת לפעילות פיזית וקרקס.את המופע הראשון שלהם "TAUBENFELD CIRCUS" הם הפיקו יחד בברזיל והמופע קיבל מחמאות מצוות המלון,האורחים והאמנים במופע.מאז הפיקו יחד עוד מופע בישראל ב2016 שקיבל ביקורות מדהימות והיה להצלחה גדולה.עכשיו בודקים היכן יעלה המופע הבא.

בנוסף השניים ניהלו במשך שלוש השנים האחרונות את כל תוכנית הקרקס ב-2 מחנות קיץ גדולים בארה"ב.

במהלך השנים מורין וטל הכשירו עשרות אנשים לעבוד ולהופיע על טרפז מעופף ומספר רב של אלמנטים אוויריים בארצות שונות ובשפות רבות-עברית,אנגלית,פורטוגזית,ספרדית וצרפתית.

עכשיו הם רוצים ללמד את העקרונות והערכים החשובים שקרקס וטרפז הכניסו לחייהם, בישראל בדרך מקצועית ובינלאומית כמו שפיתחו מניסיונם הרב...מוזמנים ליצור קשר!אנחנו פה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sneek bw  (7).jpg
bottom of page