top of page

 

 

יצור ובנייה של אלמנטים בעבודת יד - נשמח אם תביטו בדף החנות שלנו באתר ליותר פרטים.

אנחנו בונים בעבודת יד את האלמנטים הבאים- טרפז סטטי,דאבל טרפז(זוגי), טריפל טרפז, טישיו, לירה (חישוק אווירי),סיר וויל (חישוק גדול לקרקע) ומרבית החלקים בטרפז המעופף!והכל באהבה והערכה לכל אלמנט שאנחנו בונים.

מדריכים- עם הניסיון והכישורים שצברנו בעבודות ברחבי העולם, אנחנו נשמח לאמן צוותים שלמים וכמו כן אינדיוידואלים שמעוניינים להתמקצע בתחום ברמה חדשה על כל חלקי הטרפז המעופף.

נוכל ללמד אתכם או את הצוות שלכם לעבוד בצורה יעילה ומקצועית בכל תחומי הטרפז המעופף-פלטפורמת הקפיצה, משיכת חבלי האבטחה, להפוף לתופס מקצועי וכמו כן להיות אמן טרפז המבצע את התרגילים השונים וכל זה תוך שמירה על מקצועיות והכי חשוב רמת בטיחות גבוהה.

כמובן שאנחנו מופיעים ועובדים בכל תחומי הטרפז בעצמנו.

סדנאות- טל ומורין מציעים סדנאות מקצועיות בכל מקום שתבחרו כדי להתאים לצרכים שלכם.סדנאות באירועים,סדנאות אמנים לבתי ספר לקרקס, סדנאות טרפז מעופף לאמנים,סדנאות לטכניקות מופע ואיכויות חדשות על האלמנטים.

אומנויות אוויריות

מופעים- בתור אמנים על הבמה (או מעליה) טל ומורין הם זוג בחיים ובמקצוע המופיעים קטעים מקוריים שלהם לכל אירוע או מופע.אנחנו מבצעים קטעים על האלמנטים הבאים: טרפז סטטי\יחיד, דאבל טרפז(זוגי), לירה (חישוק) אקט יחיד או זוגי, ספניש ווב (חבל ספרדי) בהילוך גבוהה וסיר וויל (חישוק גדול) על הקרקע.כל אחד מהאלמנטים יכול להיות בקלות מותאם לנושא ההופעה או האירוע שלכם ולטעמכם או קטע מקורי שלנו.שוב במידה ואנחנו עסוקים,נוכל להפנות לאמנים מקצועיים מאוד להתאים למופע או האירוע שלכם.

 

מדריכים- בתור מדריכים טל ומורין צברו ניסיון רב בעולם בהרבה תחומי קרקס שונים ועכשיו יכולים ללמד אתכם פה בארץ-

טרפז סטטי,דאבל טרפז(זוגי), לירה (חישוק), טישיו (ווילון\בד), ספניש ווב (חבל ספרדי), סווינגינג טרפז(מתנדנד),טריפל טרפז,  ריבוע תלת מימדי אווירי וסיר וויל (חישוק גדול על הקרקע).נשמח לתת יותר פרטים במידת הצורך.

 

טרפז מעופף

שיעורים- מגיל 6 ועד 118 שיעורים בהדרכה צמודה ויחידנית בקבוצות של עד 15.מאימונים בסיסיים להכרת הטרפז ועד שיעורים ואימונים ברמה מקצועית ובינלאומית.אחרי 7 שנים של הופעות והדרכה בברזיל,מקסיקו,ארה"ב,ישראל ובקאריביים אנחנו מזמינים אתכם להתאמן איתנו-טל ומרין וללמוד פה בארץ בטרפז הביתי שלנו את האומנות הנקראת "לעוף"!

אמנים ומופעים-  אנחנו זוג אמנים המבצעים תרגילים שונים בתור "פליירים" (מבצעי התרגילים בטרפז),מגוון רחב של תרגילים כמו- split,half turn,lay out,pelicno,flexus,double tuck,pirouette  ועוד...

בנוסף טל הוא תופס מיומן עם מעל 8 שנות ניסיון ותופס אמנים בכל הרמות.

עם הרבה קשרים וחברים מסביב לעולם לפי הצורך נוכל לספק אקט שלם של טרפז מעופף או במידה ואנחנו עסוקים נוכל להמליץ ולעשות את החיבור עם אמנים אחרים שיתאימו לצרכים של המופע.

 

הפקת מופעים- טל ומורין הפיקו כבר 2 מופעי קרקס אוויריים באורך מלא! הראשון בברזיל והשני כאן בישראל.המופעים כוללים תאורה מדויקת,עריכת מוזיקה, תפאורה, ריקוד, תיאטרון וכמובן קרקס והכל ברמה בינלאומית.נשמח להפיק ולהעלות מופע קרקס מרהיב גם בשבילכם אם רק תרצו!

וקצת מעבר-

לטל ומורין יש רקע מאוד רווגוני ביחד ובנוסף לכל תחום הקרקס הם גם יכולים ללמד קפואירה,לימודי ריקוד (בלט,סטפס,ג'אז ומודרני), אימונים אישיים,יוגה ובניית כלי הקשה.

מורין היא רקדנית מוערכת בקנדה ובעלת תעודות ללימוד תחומי ריקוד רבים וכמו כן תעודות רבות בתחום האימון האישי-ירידה במשקל דרסטי,פציעות כתפיים ועוד.טל הוא מאמן קפואירה בעברו והופיעה עם קפואירה ו\או בטוקאדה (קבוצת תופים ברזילאים בסגנון הקרנבל) בחתונות בר מצוות ואירועים נוספים.

מה אנחנו מציעים בשבילכם

bottom of page